Podpořte C4SS

Centrum pro společnost bez státu (C4SS) funguje díky nadšení pisatelů a dobrovolníků, ale je to stálý příliv příspěvků od příznivců, jenž nám umožňuje pokračovat a růst. Máme ohledně Centra velké plány a ještě větší sny, a potřebujeme vaši pomoc.

Fundraising není žebrání ani charita. Fundraising je indikátorem úspěchu, podpory a profesionality. Je to nabídka, umožňující podílet se na projektu a na aktuálních úkolech. Proto vás, naše drahé příznivce, žádáme – dejte nám znát jak si stojíme, a sehrajte klíčovou roli v našem úspěchu.

Je mnoho způsobů, kterými můžete podpořit naši činnost. Nejrychlejší a nejsnazší cestou je sdílení našeho obsahu na sociálních sítích nebo reakce na naše články na vašem blogu.

C4SS je závislé na mikropříspěvcích, co se větších a dlouhodobějších projektů týče. Dáváme přednost nezávislosti na velkých příspěvcích od malého množství dárců, ačkoli je rádi přijmeme. Namísto nich však upřednostňujeme malé příspěvky od co největšího počtu příznivců. Upřednostňujeme mikroplatby. Chceme rojení! Měsíční příspěvek ve výši pěti dolarů od tří set přispěvatelů má větší výpovědní hodnotu a snazší sdílenou udržitelnost než když měsíčně přispívá pět dárců částkou ve výši tří set dolarů. Ukáže se tak, že naše práce práce je smysluplná a žádaná, a dáte nám tak možnost přinášet vám jí víc.

Prosím přispějte pěti dolary ještě dnes.

Můžete podpořit C4SS tím, že se zásobíte ziny ze sérií Market Anarchy a Anarchist Classics, které nabízí Distro of the Libertarian Left. Nezapomeňte si rovněž pořídit výtisk knihy Markets Not Capitalism tamtéž.

V C4SS rádi podpoříme vaše projekty, ať už malé a teprve se rozbíhající, či dobře zavedené, prostředníctvím našeho programu Homebrew Industrial Donation.

Pokud byste C4SS chtěli podpořit koupí triček či doplňků s tématikou levicového tržního anarchismu, nezapomeňte zavítat na náš zazzle store.

Ještě jednou děkujeme za vaši podporu!

(Note: The section below is an automated translation)

Patreon

Podpořte C4SS měsíčním závazkem Patreon, který začíná na 2 $ měsíčně. Patroni získají přístup ke speciálnímu podcastovému bonusovému obsahu, lupům z obchodu C4SS a dalším!

Become a Patron!

Stripe

Přispějte přímo Centru pro společnost bez státní příslušnosti prostřednictvím Stripe! Stačí naskenovat QR kód níže a postupovat podle pokynů k pokladně. Nebo klikněte sem a přejděte na naši stránku darování. Děkuji za vaši podporu.

Kryptoměna

S potěšením oznamujeme, že C4SS opět přijímá dary kryptoměn. Preferujeme Ethereum, ale přijmeme jakoukoli kryptoměnu, kterou byste chtěli darovat.

Chcete-li darovat prostřednictvím kryptoměny, kontaktujte nás na adrese editor@c4ss.org a dejte nám vědět, jakou minci byste chtěli darovat.


Darujte poštou šekem nebo peněžní poukázkou:

Proveďte šeky splatné „The Molinari Institute“.

The Center for a Stateless Society
P.O. Box 471998
Tulsa, Oklahoma 74147
U.S.A.