C4SS’yi Destekleyin

Devletsiz Toplum Merkezi (C4SS), yazarların ve gönüllülerin coşkusu ile yürütülüyor, ancak bizi devam ettiren ve büyüten destekçilerin aralıksız bağışlarıdır. C4SS için büyük planlarımız ve onun da büyüğü hayallerimiz var ve yardımınıza ihtiyacımız var.

Kaynak geliştirmek (Fundraising), dilencilik veya hayır işi değildir. Bu bir başarı, destek ve profesyonellik barometresidir. Bu, eldeki görev olan projeye katılma fırsatı sunmakla ilgilidir. Sizden ricamız, sevgili destekçilerimiz, bize nasıl gittiğimizi söyleyin ve C4SS’ye bağış yaparak başarımızda önemli bir role sahip olun.

C4SS’nin ana kurumu Molinari Enstitüsü, vergiden muaf 501(c)(3) ve kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur; bu nedenle Molinari Enstitüsü’ne ve dolayısıyla Devletsiz Toplum Merkezi’ne yapılan bağışlar vergiden düşülebilir. Molinari Enstitüsü’nün vergi kimlik numarası 20-3731375’tir.

Bize sürekli bir destek sağlamanın en iyi yolu, Patreon aracılığıyla düzenli bağışlar yapmaktır. Ayda sadece 2$’a destekçi olabilirsiniz ve bu düzenli desteğe sahip olmak, projelerimizi planlamamıza gerçekten yardımcı oluyor. Ayrıca, destekçiler podcast bonus içeriğine, C4SS içeriğine erken erişim ve ücretsiz ürünler gibi diğer ayrıcalıklara erişebilir.

Ayrıca, yaptığımız işte size daha fazla söz hakkı vermemizi sağlayan Patreon platformu aracılığıyla sorular sorabilir, mesaj gönderebilir, fikir önerebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz! Merkezimizin destekçileri olarak hangi projelere odaklanacağımıza karar vermemizde sizin de payınız var ve biz her zaman sizden gelen geri bildirimlere ve yeni fikirlere açığız.

Ayrıca Amazon.com’un Smile programı üzerinden alışveriş yaparak da C4SS’yi destekleyebilirsiniz. Amazon’a https://smile.amazon.com portalı üzerinden girdiğinizde ve Molinari Enstitüsü’nü (C4SS’nin ana kuruluşu) hayır kurumunuz olarak belirlediğinizde, Amazon, yaptığınız her satın alma işleminin %0,5’ini Molinari Enstitüsü’ne bağışlayacaktır. Smile programı aracılığıyla toplanan bağışlar daha sonra C4SS ve Molinari Enstitüsü’nün diğer projeleri (yaklaşan yayın hattımız dahil) arasında 50/50 oranında bölünecektir.

Ayrıca çalışmalarımızı C4SS Karşı-Ekonomi Mağazası üzerinden de destekleyebilirsiniz. Sol market anarşizmi kitapları, rozetler, çıkartmalar ve daha fazlası setler halinde veya ayrı ayrı mevcuttur. Yayıncılık çabalarımız her zaman genişliyor ve kitap satın almak bu projeyi desteklemeye yardımcı oluyor. C4SS’yi sol market anarşizmi temalı giysiler aracılığı ile desteklemekle ilgileniyorsanız, zazzle mağazamıza göz atmayı unutmayın.

Desteğiniz için tekrar teşekkürler.

Patreon

Aylık 2 dolardan başlayan Patreon üyelikleriyle C4SS’yi destekleyin. Destekçiler özel podcast bonus içeriğine, C4SS mağazasından ganimetlere ve daha fazlasına erişebilir!

Become a Patron!

Stripe

Stripe aracılığıyla Devletsiz Toplum Merkezi’ne doğrudan bağış yapın! Aşağıdaki QR kodunu tarayın ve ödeme talimatlarını izleyin. Veya bağış sayfamıza gitmek için buraya tıklayın. Desteğin için teşekkürler.

Kripto Paralar

C4SS’nin bir kez daha kripto para bağışları aldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Biz Ethereum’u tercih ediyoruz, ancak bağışlamak istediğiniz herhangi bir kriptoyu kabul edeceğiz.

Kripto aracılığıyla bağış yapmak için lütfen editor@c4ss.org adresinden bizimle iletişime geçin ve hangi coin üzerinden bağış yapmak istediğinizi bize bildirin.

Çek veya havale ile posta yoluyla bağış yapın:

Çekleri “Molinari Enstitüsüne” ödenebilir hale getirin.
The Center for a Stateless Society
P.O. Box 471998
Tulsa, Oklahoma 74147
U.S.A.